Strose™ - segregatory, teczki, gra memory, clipboardy, stojaki na ulotki, podkładki korkowe pod napoje śrem kaszerowane.
Strose™ - wysokiej jakości produkty kaszerowane.
Dzięki nam możesz zamówić świetne produkty sygnowane Twoją grafiką i logotypem.

U nas zamówisz personalizowane segregatory, podkładki, clipboardy, teczki, kołozeszyty, stojaki na ulotki, puzzle, a nawet grę memory.

Możesz przejść bezpośrednio do wycen online Strose™ klikając u góry strony, bądź łatwo przejść do konkretnego produktu klikając poniżej. To takie proste!

W Strose™ - zamówisz produkty, które z chęcią polecisz swoim znajomym.

Segregatory Strose™

Strose™ - segrgatory, teczki, gra memory, clipboardy, stojaki na ulotki śrem kaszerowane.

Wykonamy dla Ciebie z pełnym zadrukiem w twardej oprawie. Masz do wyboru listwę dwu lub cztero ringową. Możesz zamówić u nas dowolną szerokość grzbietu. Te piękne segregatory świetnie podkreślą wizerunek Twojej firmy. Już teraz możesz sobie wyobrazić jak będą wyglądać Twoje dokumenty posegregowany w segregatorach Strose™. Sprawdź i przekoanj się, że możesz zamówić segregatory o dowolnych wymiarach.Teczki ofertowe od Strose™

Strose™ - kaszerowane i bigowane teczki ofertowe Śrem, Poznań, Szczecin. Strose™ - uszlachetnienia teczek Śrem, Poznań, Szczecin.


To niezwykle przydatne przedmioty. Wykonane ze sztywnej tektury. Mogą być bigowane, zamykane na rzepy bądź gumkę lub gumkę i rzep. Dzięki naszym teczkom Twoje dokumenty bądź wydruki reklamowe będą dobrze zabezpieczone. Zawsze gdy zajdzie potrzeba wyciągnąć kartkę z teczki masz pewność, że będzie ona w nienagannym stanie.Clipboardy Strose™

Strose™ - clipboardy, klipbordy z nadrukiem Śrem, Poznań, Szczecin. Strose™ - uszlachetnienie Śrem, Poznań, Szczecin.


To słynne podkładki pod papiery żeby robić na nich wygodnie notatki, ankiety lub inne zapiski. Nasze uszlachetnione clipboardy mogą być zamykane lub w postaci standardowej tacki lub jak kto woli podkładki. Idealnie nadają się dla osób, które muszą trzymać w dłoni notatki lub zapiski. Dzięki tym podkładkom kartki są równe i nie są powyginane od spoconej dłoni.Kołozeszyty/kołonotatniki/kołonotesy Strose™

Strose™ - kołozeszyty z logo i indywidualnym zadrukiem Śrem, Poznań, Szczecin. Strose™ - indywidualny kołozeszyt lub kołonotatnik ze spiralą z logo Śrem, Poznań, Szczecin.


Ciekawe zeszyty uzbrojone w spiralę w wybranym kolorze dzięki, której możesz okręcać zeszyt w nieszkończoność. To świetny gadżet reklamowy i ceniony typ notesu przez osoby robiące dużo notatek. Sztywna okładka jest też idealnym podkładem do pisania. Zazwyczaj gdy widzisz osobę robiącą wygodnie notatki na kolanie to najprawdopodobniej korzysta z kołozeszytu. Kołonotatniki pozwalają też łatwo wyrwać kartkę z zapiskami.Stojaki na ulotki Strose™

Strose™ - drukowane indywidualnie stojaki na ulotki i wizytówki Śrem, Poznań, Szczecin. Strose™ - stojak na ulotkę Śrem, Poznań, Szczecin.


Wykonane z grubej tektury i uszlachetnione wybraną folią matową lub z połyskiem. Ponadto możesz wybrać wiele rozmiarów. Dzięki stojakom Strose™ pokreślasz jakość i wizerunek swojej instytucji. Ponieważ nasze stojaki są w pełni zadrukowane, stają się one bardzo ładne, rzucające się w oczy i tak długo jak stoją będą reklamą. Najważniejsze jest to, że u nas oprócz stojaka na ulotki możesz zamówić też ulotki.Gra Memory Strose™

Strose™ - gra memory z zadrukiem Śrem, Poznań, Szczecin. Strose™ - indywidualna gra memory na prezent lub jako gadżet reklamowy Śrem, Poznań, Szczecin.


Ćwicz pamięć lub pozwól ćwiczyć pamięć innym. Podaruj świetny gadżet, którym będą bawić się całe rodziny, przyjaciele i znajomi. Gra może być w pełni zadrukowana w taki sposób jaki tylko chcesz.Puzzle Strose™

Strose™ - puzzle z indywidualny nadrukiem logo Śrem, Poznań, Szczecin. Strose™ - puzzle w ramce lub w kartoniku Śrem, Poznań, Szczecin.


Nie dość, że dajesz komusz przyjemność spędzania czasu z najbliższymi to na dodatek robisz sobie niezapomnianą reklamę. Zamów puzzle z indywidualnym nadrukiem. Puzzle możesz zamówić w ramce bądź w kartoniku.Podkładki Strose™

Strose™ - podkładki z logo i z korkiem Śrem, Poznań, Szczecin. Strose™ - podkłądki korkowe do restauracji, pod napój Śrem, Poznań, Szczecin.


Świetne podkładki dla branży HoReCa, do domu, lub w inne miejsce gdzie chcesz na stole pokazać swoją reklamę. Podkłądki możesz zamówić bez lub z korkiem.
Uszlachetnienia Strose™
Każdy z produktów Strose™ możesz u nas zamówić z pełnym zadrukiem i uszlachetnieniem z folii matowej lub z połyskiem. Co więc możemy dla Ciebie zrobić?

Jakość Strose™ od Grupy GALERIS™
Strose™ jest częścią Grupy GALERIS™ - marki znanej z jakości i eleganckich projektów. Zaufaj profesjonalistom.

Strose™ działa legalnie
Na wszystkie zamówione produkty Strose™ otrzymasz legalną fakturę VAT. Pamiętaj, że kupując legalnie wspierasz rodzimą gospodarkę i masz prawo do gwarancji na zakupiony produkt.

Dostawa Strose™ Free
Zamów nasze produkty a dostawę na terenie Polski otrzymasz gratis.

Zamów produkty Strose™ i ciesz się tym, co podkreśli jakość Twojej firmy, instytucji, którą reprezentujesz, urząd lub imprezę.

Strose™ Polska
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 Grupa GALERIS™


Druka - Drukarnia internetowa Śrem